21.09.2018, 12:29
Daniel Ryciak

Michael Jones

Pochodzi z Anglii, ma korzenie hinduskie, polskie, ukraińskie, irlandzkie i walijskie. Jego domena to skrzypce, altówka, skrzypce elektryczne, ravanhuta, wokal.

Michael Jones

Podczas studiów muzycznych latał w RAF. Od 22 lat jest miłośnikiem wszelkich jednośladów:-) 15 lat temu przyjechał do Polski i zakochał sie w Krakowie, gdzie nadal mieszka. Odkąd jest w Polsce - dogrywał partie na hinduskich skrzypcach (ravanhuta) do filmu Wiedźmin, współpracował z Fiolką Najdenowicz / Leszkiem Biolikiem / Wojtkiem Sewerynem z którymi grał i współkomponował album Fiolka. Sesyjnie dogrywał dla Papryka Korps Magnetofon i Magda Femme. Wystepowal z Nigel Kennedy, T Love, Sidney Polak, Kinior, Marek Stryszowski, zespół Wassail, Justyna Lysak, Beata Czernecka, Ula Makosz. Grał do przedstawień teatralnych - Teatr Witkacego, Teatr Ludowy. Jest współautorem muzyki do przedstawienia "Mały Książe" w Toruniu.

Przez wiele lat gral w formacji Okularsy Antidepresjon oraz śpiewał i komponował dla swojego zespołu OQLarsen. W MKB gra i komponuje od 2006 roku.


Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij