26.04.2018, 20:00

Piotr Wyleżoł Human Things Quartet feat. Andy Middleton

Piotr Wyleżoł - piano Rhodes
Andy Middleton (USA) - saksofon
Łukasz Żyta - perkusja
Max Mucha - kontrabas

miejsce:
Klub Muzyczny 4art
44-100 Gliwice, ul. Wieczorka 22
prowadź do celu

PL

Najnowszy projekt Piotra Wyleżoła, czyli Human Things w Śląskim Jazz Clubie w ramach cyklu Czwartek Jazzowy z Gwiazdą. Na otwarcie sezonu.

Jak nowy to projekt? Dość powiedzieć, że album ukazał się 9 marca 2018 w najbardziej prestiżowej i legendarnej serii w historii polskiego jazzu "Polish Jazz". Oficjalna, koncertowa premiera miała miejsce dzień później, 10 marca 2018 w Teatrze Muzycznym ROMA w Warszawie, z udziałem całej plejady gwiazd. Koncert poprowadził red. Mariusz Owczarek z Radiowej Trójki.


Na Śląsku projekt pojawi się w maju w sali NOSPR w Katowicach oraz w Teatrze Ziemi Rybnickiej, ale zanim do tego dojdzie, 26 kwietnia Śląska premiera w Śląskim Jazz Clubie w ramach cyklu Czwartek Jazzowy z Gwiazdą. Koncert kameralny, klubowy.


Z Piotrem Wyleżołem zagra Andy Middleton, nowojorczyk na stałe mieszkający w Wiedniu i jeden z czołowych saksofonistów europejskiej sceny jazzowej.

W sekcji zasiądą Max Mucha i Łukasz Żyta.

EN 

The latest project of Piotr Wyleżoł, Human Things in the Silesian Jazz Club as a part of the Jazz Thursday with a Star. The grand opening of the season.

The album was officially published on the 9th of March, and the very next day a concert premier took place in the Music Theater ROMA in Warsaw. On Silesia project will be playing in NOSPR (The Polish National Radio Symphony Orchestra) and in the Rybnik Theatre. However, before that, on the 26th of April Silesian premiere in the Silesian Jazz Club as a part of the Jazz Thursday with a Star, with Andy Middleton, one of the very top-tier saxophonists living in Europe today. After nearly 20 years in the New York jazz scene, he relocated to Vienna, Austria

  

data: 26 kwietnia, godz. 20:00
miejsce koncertu:
ul. Wieczorka 22 / o. Jana Siemińskiego 22
(UWAGA – zmiana nazwy ulicy Wieczorka na postawie decyzji Wojewody)
44-100 Gliwice

Bilety: 20 zł przedsprzedaż / 25 zł w dniu koncertu
(do nabycia w Klubie Muzycznym 4art w godzinach otwarcia lokalu - www.4artgliwice.com)

Możliwość zakupu online:
1. Na konto Stowarzyszenia Muzycznego Śląski Jazz Club przelej sumę za wybraną ilość biletów (najpóźniej w dniu poprzedzających koncert - w dniu koncertu ta opcja nie jest realizowana)
Getin Bank O/Gliwice 42 1560 1081 0000 9040 0023 8437 - w tytule przelewu podaj tytuł koncertu.

2. Prześlij potwierdzenie przelewu w formacie PDF, PNG lub JPG na adres sjc@sjc.pl

3. Przyjdź na koncert
(ze względu na dziwne i niewytłumaczalne zjawiska zachodzące czasem w świecie elektronicznym sugerujemy posiadanie potwierdzenia przelewu przy sobie, tak na wszelki wypadek).

Zakup biletu online uprawnia do wejścia na koncert, ale nie jest równoznaczny z rezerwacją wybranego miejsca lub stolika. W tym celu sugerujemy przybycie nieco wcześniej na koncert lub kontakt z Klubem Muzycznym 4ART (32 337 54 70).

Organizator i pomysłodawca:

Projekt dofinansowany z budżetu Miasta Gliwice


   

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij