12.05.2022, 20:00

Warp Travelers

Czyli Bernard Maseli / DJ Eprom.

miejsce:
Centrum Kultury Victoria, Scena Bojków
44-100 Gliwice, ul. Parkowa 5
kup bilet prowadź do celu

Czwartek Jazzowy z Gwiazdą 2022 rusza w maju. I zaczynamy od premierowej trasy koncertowej niezwykłego projektu – Warp Travelers, który tworzą Bernard Maseli, a więc ikona sceny jazzu i nie tylko oraz DJ Eprom, czołowy DJ i raper.

DJ Eprom


Czołowy DJ, raper, producent i realizator dźwięku współpracujący m.in. z Fisz Emade ,Taco Hemingway , Shy Albatross , Natalia Przybysz , GrubSon , Krzysztof Zalewski ,Robert Cichy i inni. Twórca zespołów Modulators i Sztigar Bonko.Czterokrotny zdobywca nagrody Fryderyka oraz mistrz świata w finałach IDA w kategoriach Show, Technical i Show Class, a także mistrz konkursów DJShop Workshop Battle i Screcz.com Battle w kategorii Pro.


BernardMaseli


Jeden z najpopularniejszych przedstawicieli krajowej sceny jazzu elektrycznego współpracujący z takimi artystami jak Urszula Dudziak, Nippy Noya, Bill Bruford, Dean Brown, Mike Stern Eric Marienthal,Hadrien Feraud,Kuba Badach, Anna Maria Jopek,.Współtwórca zespołów Walk Away,The Globetrotters,MaBaSo.Nagrał ponad sto płyt i 25 razy zajmował pierwsze miejsce w ankiecie Jazz Top.


W duecie zapraszają na premierową trasę nowego projektu muzycznego pod nazwą Warp Travelers. Artyści, znani ze swobodnego poruszania się po szerokim spektrum stylistycznym, zaprezentują w pełni autorski program. Będzie on obejmował swym zasięgiem brzmienia zarówno elektroniczne jak i akustyczne.

Zapowiada się prawdziwie muzyczno-kosmiczna podróż, zapraszamy.

Bilety: 25 zł do nabycia online na Bilety24

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego, w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij